niedziela, 15 kwietnia 2012

Rozdział IV. Zagubiona

25.07.2012
Drogi P, 
Wczoraj spotkałam się z Nikolą, wytłumaczyłam jej wszystko, ona też powiedziała mi, że nie była w stosunku do mnie szczera, że wcale nie znała Michała i że skłamała bo bała się,że mnie straci. Wybaczyłam jej, ponieważ za bardzo ją kochałam i nie mogłam się na nią gniewać. Pomyślałyśmy,że możemy się spotkać w 4 ja, Zuzia, Michał, Adam i pojechać do kina. Chłopacy się zgodzili, pojechaliśmy i bardzo miło spędziliśmy czas. Dziwne uczucie kiedy wszystko się układa. Boję się,że coś się niedługo popsuje..tfu ! Nie zapeszam ! Dobrze mi jest tak jak jest ! Mam przyjaciółkę, chłopaka i cudowną rodzinę, czego chcieć więcej ? 


01.08.2012

Drogi P, 
zapomniałam Ci wspomnieć,że tańczę, już od 6 roku życia. Miałam miesiąc przerwy żeby odpocząć i zregenerować siły, a od dzisiaj zaczął mi się ostry trening, i właśnie dzisiaj przyszło mi podejmować decyzję od której będzie zależała moja przyszłość. A mianowicie dzisiaj dowiedziałam się, że mam szansę jechać na warsztaty do Wielkiej Brytanii !!!! Warsztaty które trwały by rok, tak wiem bardzo długo, ale mogłabym się szkolić u najlepszych tancerzy, lecz musiałabym porzucić dotychczasowe życie, przyjaciół, chłopaka, rodziców, oczywiście mogłabym ich odwiedzać, rozmawiać z nimi przez skypa lub telefon, ale to było by przecież za mało. Po roku warsztatów mogłabym podpisać kontrakt, i tańczyć u boku różnych gwiazd. Tak o tym marzyłam, a teraz sama nie wiem czy się zgodzę. Trochę się już w tym pogubiłam. Boje się, że źle podjęta decyzja i mogę popsuć sobie resztę życia. Nigdy nie sądziłam,że ktoś postawi mnie przed takim wyborem, najtrudniejszym w moim życiu. Muszę znać opowiedz już za 3 dni ! A za 6 będę już musiała opuścić kraj. To wszystko dzieje się za szybko !! I teraz pytanie do was ' Czy Julka ma wyjechać ???"

A i jeszcze jedno pytanie.. czy chcecie abym pisała kolejny blog i żeby był w nim ONE DIRECTION ?! ostatnio coś często oglądam  wywiady z nimi i słucham ich muzyki, i jakoś mi się spodobali, to jak pisać ??

14 komentarzy:

 1. Pisz, chętnie poczytam, bo masz talent! ;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Podoba mi się to co napisałaś, oczywiście przeczytałam poprzednie notki, a szczególnie przykuło mnie coś nie związanego z Julką czyli "Inne : Poddaje się...' po prostu świetnie to opisałaś !!

  Obserwuję ponieważ podoba mi się to co piszesz i jak piszesz ! :*

  + pisz, chętnie poczytam !

  OdpowiedzUsuń
 3. świetne=D
  niech Julka wyjedzie:)

  OdpowiedzUsuń
 4. lubię twój styl pisania notek ;dd
  <3 chcemy ^,^

  OdpowiedzUsuń
 5. Bombowe ;) Czekam na ciąg dalszy :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ok blog :) Zapraszam na : http://mycrazylife789.blogspot.com/ jeśli masz ochotę poobserwować nawzajem - zapraszam do obserwatorów - na pewno się odwdzięczę :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czekam na ciąg dalszy ^^

  Zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Pisz dalej i powodzenia w pisaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 10. świetnie piszesz :)

  OdpowiedzUsuń